KURUMSAL

Günümüzde tüm kurumlara sundukları ürün veya hizmeti tanıtımına yönelik çeşitli reklam yöntemleri kullanırlar. Kurumun kendisini hedef kitlesine doğru bir şekilde anlatabilmesi için, tüm tanıtım araçlarının dil birliğine sahip olması gerekir.

S Displays bu tanıtım araçlarının tasarım ve imalatı konusunda koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek çözüm ortaklığı hizmeti sunmaktadır.

Çalışma alanları arasında, “Ürün Teşhir Standı, Aktivite ve Fuar Standı, Seramik, Parke ve Halı Standı, Otobüs Durağı, Işıklı Işıksız Tabela, Billboard, Raket Pano, Totem” gibi ürünler bulunmaktadır.

Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için, her zaman “Doğru Fikir, Doğru Tasarım, Doğru Bütçe ve Doğru imalat” ilkeleriyle hızlı hizmet sunmayı hedeflemiştir.

Eğitimli, deneyimli ve güçlü bir kadroya sahip firmamız tüm projelerinde sizleride çözüm ortağı olabilmekten kıvanç duyar.

Saygılarımızla,

OMA 2009

Firmamız, marketingist Pazarlama Araç ve Hizmetleri Fuarı kapsamında gerçekleştirilen 2009 yılı OMA Türkiye Ödüllerinde "Sütaş Basamaklı Aromalı Süt Standı" ile üretici kategorisinde 2.’lik ödülü kazanmıştır.

Sütaş Basamaklı Aromalı Süt Standı ile kazanılan ödül...